סודקו לילדים – איכותי, מהנה ומאתגר

מכתבים לג'ולי הוא מגזין הרפתקאות וחשיבה המיועד לילדי בית הספר היסודי, שמכיל שפע של חידונים, משחקים ותשבצים, וגם מגוון חידות סודוקו לילדים מרתקות. חידות הסודוקו מוגשות בגרסאות ייחודיות מותאמות לילדים, והן ישפרו ויאתגרו את יכולותיהם הלוגיות תוך כדי משחק חווייתי בבית או במהלך חופשות בארץ ובחו"ל.

 

סודוקו מותאם לילדים

 

סודקו לילדים המופיע בגיליונות שלנו מבוסס על אותו עיקרון של חידות סודקו רגילות למבוגרים. כלומר, הן נשענות על טבלאות של מספרים ומוצעות ברמות קושי המתאימות לילדים בגילאי 6 עד 12. כמו בסודקו רגיל, גם בסודוקו לילדים יש לשבץ את הספרות החסרות פעם אחת בכל טור, אזור ושורה. פתרון החידה הלוגית דורש תחילה לזהות את המקום שהכי קל לפצחו, דבר המאפשר להמשיך ולפתור את החידה כולה. כמו כן ישנה חידת סודוקו תמונות, המערבת גזירה, הדבקה ופתרון חידת סודוקו.

 

פיתוח יכולות לוגיות באמצעות סודוקו

 

פתרון חידות סודוקו בקרב ילדים תורם רבות להעשרת עולמם, ובייחוד לפיתוח החשיבה הלוגית. זהו עיסוק מהנה המשפר את יכולות הריכוז והסבלנות, תורם להבנת ההיגיון הטמון במספרים, ומעודד את ביטחונם העצמי של הילדים ביכולות פתרון הבעיות שלהם. כפועל יוצא מכך, התמודדות עם חידות סודוקו שמופיעות בגיליונות מהוות הזדמנות מצוינת להעברת הזמן הפנוי של ילדכם באופן איכותי ומלמד.

 

להזמנת גיליון ומידע נוסף

 

הזמנת מגזין ההרפתקאות האיכותי עם שפע של חידות סודקו, תשבצים וחידות נוספות, אפשרית ישירות דרך האתר. כמו כן, לקבלת מידע נוסף בנושא צרו קשר עם מערכת מכתבים לג'ולי בטלפון 058-5454448.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות