תשבצים לילדים

חשיבותם של תשבצים לילדים

במגזין ההרפתקאות והחשיבה "מכתבים מג'ולי" יוכלו ילדיכם ליהנות משפע של תשבצים, תפזורות ותשחצים, העוסקים במדינה בה מתמקד הגיליון החודשי. חידות ותשבצים אלו מתאימים לילדים מגילאי 6 עד 12 ומהווים כלי חווייתי ללמידת דברים חדשים, ליצירת עניין ולפיתוח כישורי למידה, להעשרת אוצר המילים, ולשיפור יכולות דקדוק, כתיבה וחשיבה לוגית. למידה תוך כדי משחק והנאה.

עיסוק בונה לשעות הפנאי

תשבצים מהווים עיסוק בונה ומהנה עבור ילדים בשעות הפנאי, אותו אפשר לעשות בבית או במהלך נסיעות וחופשות בארץ ובחו"ל. כך למשל, אם אתם מתכננים חופשה בספרד, פתרון תשבצים וחידות נוספות בגיליון המוקדש למדינה זו, יאפשר לילדכם להכיר מונחים ושמות הקשורים בה. יש לציין שמחקרים בתחום מצאו כי פתרון תשבצים מהווה כלי יעיל להתמודדות עם בעיות קשב וריכוז בקרב ילדים. בנוסף, פתרון מוצלח של תשבץ תורם לשיפור ביטחונם העצמי של ילדים, וכמו כן הוא מעלה את נכונותם ואמונתם ביכולתם להתמודד מול אתגרים לימודיים אחרים.

רכישת גיליונות מכתבים מג'ולי

את הגיליון שלנו עם שלל חידות ותשבצים לילדים ושאר הפעלות וכתבות מרתקות, תוכלו לרכוש בחנויות הספרים המובילות ודרכנו ישירות. כמו כן, ניתן לרכוש כל גיליון בנפרד או כמינוי ישירות דרך האתר שלנו. על מנת לקבל מידע ופרטים נוספים בנושא, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם מערכת מכתבים מג'ולי בטלפון ​058-5454448. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה הקשורות למגזין.

מציג 1–12 מתוך 46 תוצאות

עגלת קניות