חידות לילדים

חידות לילדים מאתגרות ומהנות במיוחד

 

כל הילדים אוהבים חידות, ובמיוחד אם הן ניצבות על קו התפר שבין המאתגר לפתיר, כפי שניתן למצוא בשפע במגזין ההרפתקאות האיכותי "מכתבים מג'ולי". המגזין ייקח את ילדכם בכל גיליון למסע קסום אל מדינה אחרת בגלובוס, ויחקור אותה באמצעים מהנים הכוללים גם שפע של חידות וחידונים מאתגרים, צבעוניים ומשעשעים.

 

לימוד באמצעות חידונים

 

חשוב לדעת כי חידונים לילדים נחשבים כאמצעי יעיל ביותר ללימוד תכנים ומידע חדש, שלא אחת עולה ביעילותו על מידע הנמסר באופן פרונטאלי. חידות לילדים מובילות למעורבות אקטיבית בידע הנלמד, שכן לצורך הפתרון יש להיזכר בו, לעבדו, להבינו ולהשתמש בו באופן חכם והגיוני.

 

להכיר את העולם בעזרת חידות

 

מעצם עיסוקו במדינות ובמקומות שונים ברחבי העולם, המגזין מאפשר בעזרת חידות וחידונים להכיר את תבל ומלואה. בחידות משובצים מידע ונתונים שונים אודות המדינה בה הגיליון עוסק, בין אם אלו שמות של ערים ואתרים מפורסמים, מילים בשפת המדינה, מאכלים מקובלים, חיות, מזג אוויר ועוד שלל נושאים שיעשירו את עולם הילד דרך משחק וחוויה.

 

לקניית מגזין ומידע נוסף

 

אם גם אתם רוצים להעשיר את עולמם של ילדיכם באמצעות מידע איכותי, רכשו גיליון או מנוי למגזין ישירות דרך האתר שלנו בחנות של ג'ולי. כמו כן, להזמנות וקבלת מידע נוסף תוכלו לפנות אל מערכת מכתבים מג'ולי בטלפון 058-5454448. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה.

מציג 1–12 מתוך 24 תוצאות

עגלת קניות